We Flow jesteśmy do 5 razy bardziej produktywni, do 6 razy bardziej kreatywni i uczymy się do 5 razy szybciej.
— McKinsey

Odkryj niesamowity stan FLOW i przekształć swoje życie w iMIND Institute

Treningi w iMIND INSTITUTE to oparte na neuronauce szkolenia w zakresie maksymalnej wydajności, przeznaczone dla przedsiębiorców i liderów zmagających się z rozproszeniem uwagi, zniechęceniem i brakiem sprawczości. 

"W tych czasach pełnych zmian i niepewności potrzebujemy nowego rodzaju liderów, którzy będą potrafili sięgać po pełnie swojego potencjału. iMIND opracował metody pozwalające dokonać specyficznego upgrade'u człowieka. Wykorzystując neuronaukę i flow uczy jak najlepiej zarządzać swoim umysłem, emocjami i zasobami. Jedyne takie miejsce."
Dr David Hanson – CEO HansonRobotics, twórca humanoidalnego robota – Sophia

"Podróżuję po całym świecie i zawsze skupiam się  na moim Stanie Szczytowym, aby móc dawać z siebie jak najlepsze wystąpienia i prezentacje. Tutaj, w iMIND Institute, pokochałem Peak State Technology, która bardzo szybko wprowadziła mnie w nowy stan flow."
Mark Buckley - rzecznik celów zrównoważonego rozwoju w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Co to jest FLOW?


Czy masz czasami wrażenie, że jakieś zadanie, zajmuje Ci dużo więcej czasu niż powinno? Masz wewnętrzne uczucie, które mówi Ci, że potrafisz je zrobić nie tylko szybciej, ale też lepiej i z większą przyjemnością? Jeśli szukasz bardziej optymalnego działania w różnych sferach swojego życia, stan flow, czyli stan pełnego zaangażowania i skupienia, może być kluczem do osiągnięcia tego celu.

Stan flow to nie tylko sposób na zwiększenie wydajności i osiągnięcie celów, ale także droga do głębszego zrozumienia siebie i odkrycia, jak możemy żyć życiem pełnym pasji, radości i spełnienia.
To stan umysłu, w którym wiesz, że Twoje zdolności są w pełni wykorzystane, a przeszkody, które wcześniej wydawały się nie do pokonania, stają się źródłem inspiracji i motywacji.

To uczucie, gdy jesteś w pełni zanurzony w zadaniu, a Twoje zmysły są skoncentrowane na jednym celu, prowadząc Cię do osiągnięcia wyjątkowych rezultatów. Gdzie długie godziny pracy stają się krótkimi momentami, gdy jesteś w pełni zaangażowany na zadaniu, a każda minuta wykorzystana jest z największą wydajnością. 

Stan flow pozwala przejść od stanu wypalenia, rozproszenia, zmniejszonej produktywności, zagubienia, poczucia pustki i braku sensu do stanu pełnego potencjału, umiejętności życia z pasją i ogólnego dobrostanu.

Flow, inaczej przepływ, to pojęcie, którego autorem jest wybitny profesor psychologii Mihály Csíkszentmihályi. Oznacza stan umysłu charakteryzujący się wzmożoną koncentracją, uważnością, produktywnością, cechujący się poczuciem satysfakcji i euforii, wywołanej całkowitym oddaniem się jakiemuś zadaniu. Jest to stan, w którym zmienione jest poczucie czasu, milknie wewnętrzny dialog, a świadomość i uwaga są niepodzielnie skupione na wykonywanej czynności.

Korzenie flow można odnaleźć w koncepcji „doświadczenia mitycznego” Williama Jamesa (1902) i „doświadczenia szczytowego” (peak experience) Abrahama Maslowa:‍„Podczas szczytowego doświadczenia jednostka doświadcza ekspansji siebie, poczucia jedności i sensu życia. Doświadczenie pozostaje w świadomości i daje poczucie celu, integracji, samostanowienia i empatii”.

Reasumując – stan flow daje nam dostęp do pełni naszego potencjału. Wyzwaniem jest nauczenie się wchodzenia w ten stan świadomie i powtarzalnie.

Wykorzystaj moc FLOW, aby zwiększyć swoją wydajność i czerpać więcej satysfakcji z życia!

Jak działamy?

Opracowaliśmy unikalny program, który opiera się na wielowymiarowym podejściu łączącym tradycyjne metody pracy z ciałem i umysłem, wiedzę naukową i najnowsze zdobycze technologii. Transformacja, którą przejdziesz, dzięki naszej innowacyjnej metodzie, pozwoli Ci nie tylko uświadomić sobie swój cel czy odkryć pasję, ale też wypracować skuteczne narzędzia, żeby sprawnie ten cel osiągnąć. Nauczysz się zarządzać swoim mózgiem i emocjami, lepiej wykorzystywać naturalną biologię swojego organizmu oraz zbudujesz nowe nawyki umożliwiające świadome wchodzenie w stan FLOW.

Zapoznaj się ze szczegółami programu FLOW TRANSFORMATION

Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście: każdy człowiek, każdy mózg i każdy organizm jest inny. Dzięki wcześniej przeprowadzonym badaniom fal mózgowych oraz testom możemy dopasować sposoby, które najlepiej sprawdzą się u CIEBIE.

Połączenie wiedzy i technologii: neurofeedback, psychologia, medytacja, sztuki walki, tantryzm, ćwiczenia oddechowe, VR i inne, aby zapewnić bogate, wszechstronne i odpowiadające Twoim potrzebom doświadczenie.

Peak State Technology: dzięki naszej metodzie wprowadzimy Cię w stan szczytowy, co zwiększy neuroplastyczność Twojego mózgu i przyspieszy procesy uczenia się.

NAPISZ DO NAS

Jeśli zainteresował Cię nasz program FLOW TRANSFORMATION umów się z nami na rozmowę
Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy wkrótce.
Ups! proszę poprawić.