iMIND INSTITUTE

Pomagamy przedsiębiorcom, liderom, naukowcom oraz sportowcom skutecznie i powtarzalnie osiągąć stan flow, aby mogli czerpać korzyści z poprawy wydajności, jakie ten stan zapewnia. Zwiększona produktywność. Poprawione podejmowanie decyzji. Wzmożona kreatywność. Lista jest długa.

POZNAJ NAS

MILA ORLIŃSKA

chief executive officer, MEntorka

Fizyk, informatyk, naukowiec, specjalistka neuorofeebdacku, wykładowca. Medytuje od ponad 30 lat. Nauczyciel medytacji, mindfulness i wglądu. Wprowadziła do Polski pojęcie Neuromedytacji i otworzyła Polski oddział NeuroMeditation Institute. Bada i mierzy stany ludzkiego umysłu i wpływ emocji na nasze funkcje kognitywne i świadomość. Współpracuje z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika i naukowcami z Polski i za granicą. Mila znajduje matematyczną reprezentację stanów szczytowych takich jak medytacja, stan flow, stany mistyczne, compassion, stan entropii, by lepiej je rozumieć, łatwiej je osiągać i stosować. Na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy tworzy protokoły Peak State Technology stosowane w iMIND.

PIOTR REISCH

Chief Business Officer, MEntor

Mentor,  przedsiębiorca, dziennikarz, trener Tantry i Mindfulness. Z wykształcenia ekonomista, twórca Kina Polska i ponad 40-stu stacji telewizyjnych. Producent filmowy pracujący m.in. z Polańskim oraz Kenem Loach-em. Po tym, jak wprowadził Kino Polska SA na Giełdę w Warszawie, wycofał się z kariery biznesowej i zaczął wspierać firmy i ludzi jako coach kreatywności i mentor oraz pracować z końmi. Tancerz Słońca zaadoptowany przez kanadyjskie plemię Czarnych Stóp. Jego pasja do odkrywania potencjału ludzkiego ciała i umysłu oraz odkrywania granic świadomości doprowadziła go do Tantry, pracy somatycznej z ciałem i flow.

EDI PYREK

chief visionary officer, MEntor

Terapeuta, mentor, pisarz, podróżnik, wykładowca. Coach prof. Religi w czasie jego kampanii prezydenckiej. Po 11 września 2001 r. pracował jako negocjator pokojowy pomiędzy szefami afgańskich plemion. Szkolił ludzi z listy najbogatszych Forbesa i opozycję białoruską. Doradzał członkom tajskiej rodzinny królewskiej. Od ponad 30 lat zajmuje się procesami transformacji i inicjacji – bada, wykłada, pisze książki, prowadzi warsztaty. Tancerz Słońca zaadoptowany przez kanadyjskie plemię Czarnych Stóp, uczył się w klasztorach buddyjskich i chrześcijańskich, u szamanów syberyjskich, amerykańskich oraz u afrykańskich sangoma i angielskich druidów.

WŁODZIMIERZ HRYMNIAK

TRener Martial ARTs

Trener i Liq Chuan (Martial Arts of Awareness) Nauczyciel Sztuki Balansu według autorskiego programu „Be Balance - Balance Experience Academy”, który powstał na bazie doświadczenia i treningów, filozofii, koncepcji i zasad systemu świadomego ruchu i walki „Zhong Xin Dao I Liq Chuan”, oraz wcześniejszego treningu Tai Chi Chuan Yang. Jest uczniem drugiej generacji twórcy systemu I Liq Chuan, Mistrza Sam F.S. China, przyjętym oficjalnie do jego rodziny, oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Kung Fu.

LUDMIŁA ŁĄCZYŃSKA

Muzykoterapia

Artystka, której pasja do muzyki, sztuk wizualnych i projektowania wnętrz przejawia się w latach doświadczenia. Zdobyła wszechstronne umiejętności muzyczne na różnych instrumentach i współpracowała jako muzyk sesyjny. Równocześnie rozwinęła się jako projektant wnętrz związanych z dźwiękiem, zyskując uznanie za liczne projekty, w tym siedzibę SONY MUSIC POLSKA. Jej twórczość harmonijnie łączy sztukę, dźwięk i terapię, a jako propagatorka wibro- i chromoterapii odkryła potencjał terapeutyczny Sonora Sound Tube.

JAKUB SKWAREK

TreNer EMS

Doświadczony trener personalny oraz dietetyk sportowy z pasją do zdrowego stylu życia. Od młodości interesował się aktywnością fizyczną i właściwym odżywianiem, co zaprowadziło go na studia dietetyczne. Stara się w pełni zrozumieć ich styl życia i preferencje, aby pomóc im osiągnąć najlepsze wyniki i utrzymać je na dłuższą metę. Wiedza w dziedzinie żywienia oraz suplementacji pomaga mu dostosować plan treningowy do potrzeb i celów osób, które prowadzi. W swojej pracy jako trener personalny ceni sobie profesjonalizm, pasję i zaangażowanie.